Makeup Academy

Fashion hairstyle

Atelier

Shop

Model look

kiwihop blac.jpg

Kiwi Beauty Academy & Atelier

Pluhová 2

831 03

Bratislava

0903 900 293

kiwi@kiwiacademy.sk

  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram

Náš tím

samo.jpeg

SAMUEL

Samko je mladý a veľmi talentovaný makeup artista. Nielenže je úspešný na sociálnych sieťach, ale ani v pracovných sférach nezaostáva. Líčil pre rôzne reklamné kampaňe, videoklipy, fotomodelky a takisto robil účesy modelkám na Bratislavských módnych dňoch. Rád líči podľa facechart Milk1422, ktorý ho zdieľa na svojich stránkach. Samkove silné stránky sú zapamätatelné, farebné a kreatívne líčenia a jeho šikovnosť ocenila aj kontroverzná Alex Wortex

radka.jpeg

RADKA

Radka spolupracovala s modelingovou agentúrou kde sa veľa naučila o fashion biznise, podielala sa na módnych prehliadkach a foteniach. Najviac ju však bavia výzvy a preto vytvorila svoju vlastnú aplikáciu @navzdy_kraasna . Tento krásný projekt je vypracovaný zo srdiečka, tak isto ako jej makeupy. Neviest má za sebou neúrekom, o tom svedčí aj daľšia spolupráca pre časopis " Moje svatba " v Prahe. Okrem iného líčila pre značku Bobbi Brown, no momentálne je verná profesionálnej a kvalitnej značke Lancome. Popri svojej práci vizážistky cestuje po Slovensku, aby mohla nalíčiť svoje klientky na svadby, stužkove, plesy a na rôzne spoločenské udalosti.

nikolas.jpeg

NIKOLAS

Profesionálny kaderník s nezamenitelným a osobným štýlom je jedine Nikolas. Spolupracuje so známimy kreatívnymi umelcami ako je napríklad fotografka @mafinlaurincova módna návrhárka @petra_weingart, s fotografom a stylistom @samuelkrajca a ďalší . Nielenže sa dostal do povedomia vďaka jeho balayage ale jeho konečný styling vás ohromí a preto sme štastní že máme medzi nami profesionála, ktorý má za sebou tvrdú prácu na módnych prehliadkach, foteniach do magazínov a reklám. Nájsť ho môžete nielen u nás ale aj v Bratislavskom salone @KDRKO  

heŇka.jpg

HENTRIEA

Kiwi Family

silvia.jpg

SYLVIA

Som vyštudovaná vizážistka, kozmetička a nechtová dizajnérka. Kozmetike a líčeniu sa venujem od roku 2015. Popri práci v mojom salóne krásy študujem vysokú školu,  odbor vzťahy s médiami, z ktorého znalosti sa dajú mnohými spôsobmi využiť pri práci v Beauty priemysle. Líčila som fotomodelky, známe osobnosti do televízie a samozrejme mnoho zákazníčok po celom Slovensku. Rada v make-upe používam pestré farby, ktoré dokážem vložiť do akéhokoľvek druhu líčenia.

dominikka_edited.jpg

BARBORA

Moje meno je Dominika Drums, som certifikovaná make up artistka a profesionálne sa venujem líčeniu už niekoľko rokov. Spolupracovala som s rôznymi značkami na photoshootoch a natáčaniach, ako napríklad Zoot.sk, denim.sk, Nehera, TV Markíza, Puojd, alebo aj s módnymi návrhármi, ako sú Patrik Haaz, Petra Kubíková, či Petra Kovács... Taktiež som sa venovala model-scoutingu a podielala sa na organizácií fotení modeliek. Považujem sa za človeka, ktorý rád ponecháva prirodzenosť v líčení, no baví ma aj experimentovať. Myslím si, že makeup je v prvom rade umenie, ktoré sa dokáže naučiť každý a beriem ho ako spôsob sebavyjadrenia. 

JANČI